+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Apie Mus

Bidfood Lietuva istorija prasidėjo nuo 1994m. įkūrus pirmąją įmonę Kaune. Sukaupta patirtis ir žinios atvėrė galimybes plėstis, todėl sėkmingai pradėjome savo veiklą Latvijoje bei Estijoje.

Lietuvoje lyderiaujame maisto produktų platintojų mažmeniniame, didmeniniame ir Horeca sektoriuose.
Nuolat stebime ir analizuojame rinkos pokyčius, siekdami išlaikyti sėkmingos ir stabilios veiklos raidą. Mūsų pagrindinis tikslas – visose mūsų veiklų srityse išlaikyti lyderiaujančios įmonės poziciją.

Bidfood Lietuva yra Bidcorp Group narė, kuri yra viena iš svarbiausių maisto produktų tiekimo kompanijų visame pasaulyje – tai garantuoja, kad mes siekiame pačių aukščiausių standartų visose mūsų darbo srityse.

Savo asortimentą nuolat atnaujiname ir pildome atsižvelgę į klientų poreikius. Atsakingai ieškome patikimų tiekėjų ir partnerių, todėl su daugeliu jų bendradarbiaujame jau daug metų.

Daug dėmesio skiriame produkcijos kokybei, todėl stengiamės ją užtikrinti visos grandyse, nuo gamintojo iki kliento. Rūpinamės, kad produktai būtų patikrinti kompetentingų specialistų dar iki patekimo į mūsų sandėlius. Užjūrio produktai iš Pietų Amerikos ir Azijos tikrinami ten dirbančių mūsų kokybės specialistų ir tik po atliktos patikros ir kokybės patvirtinimo yra išsiunčiami mums.

Turime nuosavą transporto parką ir galime klientui pasiūlyti lankstų ir patikimą servisą: nuo produkto kokybės iki jo patekimo į kliento rankas.

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00