+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Cukrus, druska kiti birūs produktai

Tinklelis
Sąrašas

Rikiavimas

Krakmolas naudojamas kaip maisto priedas gaminant konditerijos ir kulinarijos gaminius.

Produktas skirtas tiesioginiam vartojimui, maisto gamybai. Sudėtis: cukrus, bulvių krakmolas. Spalva balta, skonis saldus. Konsistencija- birūs milteliai, be gumulėlių ir pašalinių priemaišų. Vartojimo rekomendacija: kepiniams, konditerijai, kulinarijai.

Balti Cornish jūros druskos dribsniai surenkami rankomis Didžiosios Britanijos pakrantėse, iš A klasės gryno jūros vandens. Jie yra praturtinti daugiau nei 60 skirtingų mineralų, švelnūs ir tiesiog tirpsta burnoje, suteikdami subtilų sūrumo skonį. Cornish jūros druskos dribsniai natūraliai turi mažiau natrio chlorido, todėl yra sveikesnis pasirinkimas nei perdirbta valgomoji druska.

Kakavos milteliai yra pagaminti iš natūralios kakavos. Skirta gaminti karštiems gėrimams bei konditerinių gaminių pagardinimui.

Kokoso drožlės – puikus ir sveikas produktas, kuris paskanins tiek Jūsų konditerinius kepinius, tiek pusryčių ar kitus patiekalus. Sudedamosios dalys: kokosų drožlės.

Kvietiniai miltai, kurie tinka įvairiems kepiniams bei patiekalams.

,,Knorr” sausas žaliųjų citrinų skonio mišinys. Paruošto produkto 2 litrų išeiga lygintina su 80 žaliųjų citrinų kiekiu.

Linų sėmenys yra puikus sveikųjų riebalų, antioksidantų ir skaidulų šaltinis. Vartojimo rekomendacija: troškiniams, sriuboms, padažams, marinatui, daržovių patiekalams, duonos gaminiams gardinti.

Kaip saldiklis cukrus yra naudojamas daugelyje maisto produktų: uogienei, sultims bei kitiems gėrimais, saldumynams, kepiniams ir konservams, su juo gaminamos saldžios sriubos ir padažai, pusgaminiai.

Pakaitintas rafinuotas cukrus, kad įgautų rudą karamelinę spalvą. Kitos savybės tokios pačios kaip baltojo cukraus. Naudojamas daugelyje produktų kaip saldiklis.

Valgomoji druska su jodu.

Sausos mielės turi visas šviežių mielių savybes. Naudojamos kulinarijoje įvairioms tešloms kildinti.

Valgomoji druska gaminiams pagardinti.

Maisto priedas skirtas maisto gamybai. Konsistencija – birūs milteliai, be gumulėlių ir pašalinių priemaišų, baltos spalvos, be kvapo.

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00