+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Desertai ir užpilai

Tinklelis
Sąrašas

Rikiavimas

Carte D’or braškų užpilas idealiai tinka visų rūšių desertams: ledams, putėsiams, vaisiams, pyragams. Dėl tirštos konsistencijos užpilas suteikia daugybę dekoravimo galimybių. Puikiai atrodo ir ilgai išsilaiko ant desertų. Specialus plastikinis butelis leidžia lengvai ir patogiai juo naudotis.

Klasikinis, švelnios aksominės konsistencijos grietinėlės desertas ,,Pannacotta Cream Carte d’Or”. Lengvas paruošimas, puikus skonis ir konsistencija bei funkcionali pakuotė, iš kurios paruošime net 48 porcijas po 100 g.

Karamelinis padažas papildys jūsų desertų skonį, bei suteiks jiems išskirtinumo.

Šokolado skonio padažas papildys jūsų desertų skonį, bei suteiks jiems išskirtinumo.

Daugiažiedžio nektaro medus yra gaminamas iš cukraus pridedant natūralaus medaus ir medaus esencijos.

Paprastai ir patogiai paruošiami jogurto skonio putėsiai. Išskirtinio skonio ir purios konsistencijos. Suteikia galimybę kurti įvairius desertų kūrinius: gali būti patiekiamas vienas arba kaip priedas prie kitų gurmaniškų desertų.

Carte D’OR karamelinis užpilas idealiai tinka visų rūšių desertams: ledams, putėsiams, vaisiams, pyragams. Dėl tirštos konsistencijos jis suteikia daugybę dekoravimo galimybių. Puikiai atrodo ir ilgai išsilaiko ant desertų. Specialus plastikinis butelis leidžia lengvai ir patogiai jį naudoti.

Carte D’OR miško uogų užpilas idealiai tinka visų rūšių desertams: ledams, putėsiams, vaisiams, pyragams. Dėl tirštos konsistencijos užpilas suteikia daugybę dekoravimo galimybių. Puikiai atrodo ir ilgai išsilaiko ant desertų. Specialus plastikinis butelis leidžia lengvai ir patogiai juo naudotis.

Carte D’OR šokoladinis užpilas idealiai tinka visų rūšių desertams: ledams, putėsiams, vaisiams, pyragams. Dėl tirštos konsistencijos jis suteikia daugybę dekoravimo galimybių. Puikiai atrodo ir ilgai išsilaiko ant desertų. Specialus plastikinis butelis leidžia lengvai ir patogiai jį naudoti.

Tepamas kremas ,,Nutella” su lazdynų riešutais ir kakava tinka pyragams, sausainiams ir kt. konditerijoms gaminiams gardinti.

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00