+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Daržovių mišiniai šaldyti

Tinklelis
Sąrašas

Rodoma 1–16 iš 18

Rikiavimas

Puiki alternatyva šaldytoms bulvytėms – daržovių fri TRIO (morkos, pastarnokai, burokėliai). Spalvų gama jūsų lėkštėje.

Griliuotų daržovių mišinys (brokolis, cukinija, baklažanai, raudona ir geltona paprika, svogūnai, saulėgrąžų aliejus) puikiai tinkantis prie įvairių patiekalų keptų ant laužo ir ne tik.

Mišinį sudaro: špinatai, kalafiorai, moliūgai, avinžirniai, lęšiai, svogūnas, kokoso pienas, padažas ir prieskoniai. Atraskite Indijos spalvų ir skonių paletę: lęšiai derinami su špinatais, žiedinių kopūstų ryžiais, moliūgu, bei avinžirniais. Patiekimą užbaigia klasikinis kokosų kario padažas.

Mišinį sudaro: špinatai, žalios šparaginės pupelės, žirneliai, porai, sojos pupelės, perlinės kruopos, prieskoniai. Daržovių mišinys pagamintas pagal skandinaviškos virtuvės receptą. Perlinės kruopos suteikia reikalingų skaidulų, kurias papildo žalios daržovės, tokios kaip špinatai, šparaginės pupelės, žirniai, porai ir edamame sojų pupelės.

Tai vienas populiariausių daržovių mišinių (brokoliai, žalios ankštinės pupelės, morkos, geltona ir žalia cukinija). Spalvota daržovių kompozicija ir pjaustytos morkos bei cukinijos sukuria reprezentatyvią produkto išvaizdą lėkštėje. Ypač tinka prie mėsos bei žuvies patekalų.

Šviežios spalvos daržovių kompozicija (žalios anštinės pupelės, geltona cukinija, morkos, žiedinis kopūstas) puikiai tinka prie pagrindinių patiekalų. Pjaustytos morkos ir cukinijos suteikia produktui reprezentatyvią išvaizdą lėkštėje.

Garuose ruoštos daržovės – kukurūzai, raudonos pupelės, morkos, žirneliai, žalios ankštinės pupelės, raudona ir žalia paprika, salieras. Meksikietišką charakterį išlaiko raudonosios pupelės, kukurūzai ir paprikos. Produktas idealus banketams, kadangi gali būti paruošiamas jau iš anksto. Taip pat gali būti sėkmingai naudojamas kaip blynų ar tortiljų įdaras.

Spalvingas daržovių mišinys (žirneliai saldūs ankštyje, žiedinis kopūstas, morkos) tinka prie įvairiausių patiekalų kaip garnyras, ypač prie mėsos bei žuvies patiekalų.

Mišinį sudaro: morkos, geltonos ir žalios ankštinės pupelės. Daržovių mišinys „Kalifornija” yra išskirtinė daržovių kompozicija dėl jų formos. Morkų šiaudeliai ir žaliosios pupelės labai gražiai atrodo lėkštėje šalia pagrindinių patiekalų, bei taip pat kaip įdaras prie žuvies ar mėsos.

Šis daržovių mišinys (morkos, ropė, šparaginės pupelės, salierai, svogūnai, žiediniai kopūstai, žirneliai, porai) puikus sprendimas norint sutaupyti laiko gaminant sriubą.

Šis daržovių mišinys (raudonieji kopūstai, obuoliai) puikiai tinka norint paįvairinti garnyrą.

Šis spalvingas derinys (morkos, romanesko brokoliai, žiedinis kopūstas, žirneliai) neabejotinai sukurs skonio sprogimą jūsų lėkštėje. Ypač tinka prie mėsos bei žuvies patiekalų.

Mišinį sudaro: cukinijos, raudona ir geltona paprikos, saldūs žirneliai ankštyje, baklažanai. Gamybos procese daržovių gabaliukai yra apkepami grilyje iš abiejų pusių. Naudojimo būdai: salotoms, sumuštiniams, picoms ar makaronų patiekalams.

Daržovių mišinys (brokoliai, žiediniai kopūstai, morkos) puikiai tinkantis įvairiems patiekalams: sriuboms, salotoms, garnyrui.

Daržovių mišinys (svogūnas, bambukai, morkos, porai, juodieji grybai, pupų daigai, žalia ir raudona paprika) puikiai tinkantis rytietiškiems patiekalams.

Daržovių mišinys (morkos, žirneliai) puikus pagalbininkas gaminant sriubas ar garnyrus.

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00