+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Pieno produktai

Tinklelis
Sąrašas

Rikiavimas

Augalinė ekologiška sviesto alternatyva  su sviestmedžių, kokosų, rapsų ir migdolų aliejais puikiai tiks tiek ant šviežiai paskrudintos duonos, tiek gaminant įvairius patiekalus ir padažus.

Naudojant virimui: puikiai tinka kaip grietinėlė ryžiams, makaronams, mėsai, daržovėms ir kitiems patiekalams. Naudojant plakimui: atvėsinkite nuo +5 iki + 10°C, pasaldinkite pagal skonį ir plakite vidutiniu greičiu iki norimos konsistencijos.

Galima naudoti norint pagardinti ryžius, makaronus, mėsą, daržoves ir kitiems patiekalams.

Karamelizuotas saldintas sutirštintas pienas ,,Rududu” naudojamas kaip desertas ir konditerijos gaminių gamyboje.

Nesaldintas sutirštintas pienas naudojamas kavai, kakavai, arbatai paskaninti, kaip komponentas kitų maisto produktų gamyboje.

Pienas gaminamas iš rinktinio, aukščiausios kokybės žaliavinio pieno. Unikali technologija sunaikina piene esančias bakterijas, bet išsaugo visas naudingas šviežio pieno medžiagas – kalcį, vitaminus ir baltymus. Pienas 3,2% riebumo, apdorotas ultraaukšta temperatūra.

Grietinėlė ,,Carte d’Or Creme Dolce” puikiai ir ilgiau nei įprastos giretinėlės išsilaiko tiek ant šaltų, tiek ant šiltų patiekalų ir gėrimų.

Sudėtis: grietinėlė (30% riebalų), skystas cukrus (5% cukraus), gliukozės sirupas (3% gliukozės), propelento dujos: N2O, N; stabilizatorius: karageninas; emulsiklis: E471, natūralus vanilės skonis.

Grietinė ,,Rama Cremefine Fraiche” (24%) dėl savo konsistencijos puikiai tinka sriuboms, šaltų ir karštų padažų, kokteilių gamybai. Produktas išlieka stabilus sumaišius su alkoholiu ir rūgščiais produktais.

Grietinėlė kulinarijai ,,Rama Cremefine Profi” (15%) puikiai tinka balinti, tirštinti, ir suteikti patiekalams vienalytę konsistenciją. Skirta kulinarijai – sriuboms, padažams ruošti. Tinkama naudojimui aukštoje temperatūroje – galima kepti, virti, troškinti. Tinkama rūgštinti – galima naudoti su vynu, citrinų ir kt. rūgštimis. Neutralaus skonio. Be konservantų.

Plakamoji grietinėlė ,,Rama Cremefine Profi” (31%) puikiai tinka kepiniams, padažams, sriuboms, putėsiams ir desertams net su rūgščiais ingredientais ar alkoholiu. Puiki konsistencija ir didelis tūris suplakus – net iki 2,5 l. ilieka stabili karštuose ar rūgščiuose patiekaluose, nesusiskaido. Ypač tinka tirštinti.

Saldintas sutirštintas pienas naudojamas kavai, kakavai, arbatai paskaninti, kaip komponentas kitų maisto produktų gamyboje.

Saldžios grietinėlės sviestas 82%, 200g. Gaminamas unikalia technologija, tik iš šviežios saldžios grietinėlės, todėl išsiskiria turtingu skoniu, lengviau tepamas. Atitinka aukščiausius pasaulinius sviesto standartus.

Pienas gaminamas iš rinktinio, aukščiausios kokybės žaliavinio pieno. Unikali technologija sunaikina piene esančias bakterijas, bet išsaugo visas naudingas šviežio pieno medžiagas – kalcį, vitaminus ir baltymus. Padidintas baltymų kiekis. Pienas 3,2% riebumo, apdorotas ultraaukšta temperatūra.

Naudojant virimui: puikiai tinka kaip grietinėlė ryžiams, makaronams, mėsai, daržovėms ir kitiems patiekalams. Naudojant plakimui: atvėsinkite nuo +5 iki + 10°C, pasaldinkite pagal skonį ir plakite vidutiniu greičiu iki norimos konsistencijos.

Neturime

Sumažinto riebumo margarinas yra itin švelnaus skonio, kuriame gausu būtinųjų OMEGA3 rūgščių, praturtintas vitaminais A, D3, E. Margarinas Vilnius – kai viskas paprasta ir lengva!

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00