+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Pusryčių asorti

Tinklelis
Sąrašas

Rodoma 1–16 iš 68

Rikiavimas

5 grūdų dribsniai gaminami iš rugių, kviečių, miežių, avižų ir grikių. Dribsniai gaminami apibarstant išgrynintus ir supjaustytus grūdus. Gamyboje naudojamos rugių, kviečių, miežių, avižų ir grikių veislės yra įregistruotos oficialiame ES sąraše (genetiškai nemodifikuotos).

Ananasai – skanus egzotiškas vaisius, kurio sultys – labai skanios. Todėl norėdami ne tik vitaminų, bet ir puikaus skonio, ragaukite ananasų nektarą.

Apelsinų džemas su žievelių gabalėliais puikiai tiks arbatoms, desertams ir tiesiog valgyti be jokių priedų. Pajuskite vasaros skonį bet kuriuo metų laiku.

Apelsinų sultys praskaidrins žiemos ir vasaros mėnesius savo citrusinių vaisių skoniu ir primins egzotiškus kraštus.

,,Lipton” vaisinė erškėtuogių, kinrožių ir aviečių arbata. Kiekvienas maišelis yra sandariai uždarytame vokelyje, kuris apsaugo turtingą arbatos skonį nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė ir kiti kvapai.

Aviečių uogienę rekomenduojame naudoti su jogurtu, varške, kremais, kisieliumi ir kitais saldžiaisiais patiekalais. Ji puikiai tinka pagardinti ledus, pyragus, blynelius ar kitus saldumynus.

Avižiniai dribsniai gaminami iš išrūšiuotų, išvalytų, nuluptų avižų, kurios apdorotos dvigubai hidroterminiu būdu ir apvoliojamos volelyje. Naudojami kaip košių, sausainių, pyragų ingridientas. Taip pat galima naudoti nevirtus kaip pusryčių košę.

,,Lipton” juodoji arbata su gaivinančia braškių nata. Kiekvienas maišelis yra sandariai uždarytame vokelyje, kuris apsaugo turtingą arbatos skonį nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė ir kiti kvapai. Arbata yra iš Rainforest Alliance organizacijos sertifikuotų plantacijų – ši organizacija padeda tausoti aplinką ir gerinti plantacijų darbuotojų gyvenimo kokybę.

Imbiero, citrinos bei medaus skonio limonado gėrimo koncentratas, pasterizuotas. Koncentrato sudėtyje yra 28% sulčių.

Jei jums patinka skanauti daug egzotiškų vaisių, šios sultys – tinkamas pasirinkimas. Tinka ir prie pietų, ir prie deserto.

Bergamotės kvapo juodoji arbata ,,Lipton Earl Grey” – švelnaus skonio ir nuostabaus kvapo. Kiekvienas maišelis yra sandariai uždarytame vokelyje, kuris apsaugo turtingą arbatos skonį nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė ir kiti kvapai. Arbata yra iš Rainforest Alliance organizacijos sertifikuotų plantacijų – ši organizacija padeda tausoti aplinką ir gerinti plantacijų darbuotojų gyvenimo kokybę. Lipton Classic – tai viešbučiams ir svečių namams (pusryčių metu), restoranams bei biurams ir darbo vietoms skirta linija. Platus skonių pasirinkimas (juodosios arbatos, juodosios aromatizuotos, žaliosios bei vaisių-žolelių) siūlo malonumo dozę kiekvienam.

Arbata ,,Lipton English Breakfast” yra kruopščiai atrinktų juodųjų arbatų kompozicija – turtingo, stipraus skonio ir nuostabaus kvapo. Kiekvienas maišelis yra sandariai uždarytame vokelyje, kuris apsaugo turtingą arbatos skonį nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė ir kiti kvapai. Arbata yra iš Rainforest Alliance organizacijos sertifikuotų plantacijų – ši organizacija padeda tausoti aplinką ir gerinti plantacijų darbuotojų gyvenimo kokybę.

Geriausias mūsų visų laikų skonis praturtintas šviežiai spaustų arbatos lapelių esencija. ,,Lipton Yellow Label” juodoji arbata iš 100% Rainforest Alliance sertifikuotų plantacijų. Sandarus folijos pakelis išsaugo arbatos skonį ir aromatą. Arbata patiekiama higieniškai.

,,Lipton Yellow Label” – klasikinė juodoji arbata, kurios tobulą skonį lemia nepakartojama virš 20 rūšių aukštos kokybės Indijos ir Afrikos plantacijose renkamų juodųjų arbatų kompozicija.

,,Lipton” juodoji arbata su gaivinančia citrinų žievelės nata. Kiekvienas maišelis yra sandariai uždarytame vokelyje, kuris apsaugo turtingą arbatos skonį nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė ir kiti kvapai. Arbata yra iš Rainforest Alliance organizacijos sertifikuotų plantacijų – ši organizacija padeda tausoti aplinką ir gerinti plantacijų darbuotojų gyvenimo kokybę. Lipton Classic – tai viešbučiams ir svečių namams (pusryčių metu), restoranams bei biurams ir darbo vietoms skirta linija. Platus skonių pasirinkimas (juodosios arbatos, juodosios aromatizuotos, žaliosios bei vaisių-žolelių) siūlo malonumo dozę kiekvienam.

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00