+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Sūris, sūrio produktai

Tinklelis
Sąrašas

Rikiavimas

Sterilgarda kompanijos šviežių sūrių linija yra skirta naudoti virtuvėje nesudėtingų, praktiškų patiekalų ruošimui. Mascarpone Sterilgarda žinoma kaip vienas iš išskirtinių Italijos produktų, ypač naudojamų gaminant skanius desertus ir užkandžius. 80% riebumo sūris yra baltos spalvos, kreminės tekstūros, turinčios tam tikrą rūgštumą ir švelnų skonį.

Hijos de Salvador Rodríguez S.A., ispaniškų sūrių gamintojas sukūrė sūrių liniją, kuriai būdingi minkšti, balti, kreminiai, lygios tekstūros sūriai. Ši linija ypatinga tuo, kad ją sudaro ožkų pieno sūriai pagardinti ananasais, mangais, juodaisiais pipirais, paprikomis, žolelėmis ir pelenais. Būtent šis sūris ir pasižymi balta ir lygia vidine sūrio tekstūra, padengta juodos spalvos pelenais.

Mėlynojo pelėsio Remberter prancūziškas sūris gaminamas iš pasterizuoto karvių pieno, 50% riebumo. Minkštimas šviesiai geltonas, skonis vidutinio aitrumo, su aiškiai jaučiamu pelėsio poskoniu. Sūrio gamyboje naudojamos Penicillium bakterijos, kurios tolygiai plinta brandinimo eigoje sūrį badant ilgomis adatomis.

Tepamas varškės sūris yra puikios konsistencijos, tinka naudoti įvairiems patiekalams: desertams, užkandžiams, šaltų patiekalų gamybai, ar su primerba prieskoninėmis žolelėmis.

Neturime

Mėlynojo pelėsio sūris, 50 proc. riebumo, kreminės tekstūros, stipraus aromato, pagamintas iš pasterizuoto karvių pieno pagal nuo seno saugomą gamybos receptą. Jo gimtinė yra Auvergne regionas, Pietų Prancūzijoje. Šis regionas pasižymi unikaliu vulkaniniu ir granitiniu dirvožemiu, turinčiu daug mikroelementų, atšiauriu klimatu, dėl kurio išsivystė itin specifinė augmenija, įtakojanti išskirtinį sūrio Azul skonį.

Neturime

Tai 50% riebumo spalvotas čederio sūris (riekelėmis), pagamintas iš pasterizuoto karvių pieno. Šis sūris yra puskietis, švelnaus skonio, tvirtos konsistencijos. Šio čederio spalva – švelni oranžinė, išgaunama perdirbant anato augalo sėklas.

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00