+370 650 65136
(I-V 09:00-18:00) arba
Krepšelis tuščias

Pirkimo – pardavimo taisyklės

Prekių pirkimo- pardavimo taisyklės internetinėje savasmaistas.lt parduotuvėje

1.1.   Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – „Taisyklės“) nustato bendrąsias naudojimosi savasmaistas.lt parduotuve internete savasmaistas.lt (toliau – „savasmaistas.lt parduotuvė“) sąlygas. Taisyklės yra taikomos, kai Pirkėjas renkasi, užsako ir perka savasmaistas.lt parduotuvėje siūlomas prekes ar kitaip naudojasi savasmaistas.lt parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

1.2.   Savasmaistas.lt parduotuvė yra mažmeninės prekybos parduotuvė internete, skirta vartotojams, kurie perka prekes asmeniniams, šeimos ar namų ūkio poreikiams, nesusijusiems su verslu ar profesija, tenkinti.

1.3.   Savasmaistas.lt parduotuvėje prekių prekybą organizuoja, vykdo ir su ja susijusias paslaugas Pirkėjui teikia UAB „Bidfood Lietuva“, esanti adresu: Erdvės g. 47, Ramučių k. LT-52114, Kauno r., įmonės kodas 134048864, PVM mokėtojo kodas LT340488610 (toliau – „Pardavėjas“). Savasmaistas.lt parduotuvėje parduodamos Pardavėjui nuosavybės teise priklausančios prekės.

1.4.   Pirkėju šiose Taisyklėse yra laikomas bet kuris asmuo, perkantis savasmaistas.lt parduotuvėje ar besinaudojantis kitomis parduotuvės paslaugomis (toliau – „Pirkėjas“). Naudotis savasmaistas.lt parduotuve ir joje pirkti turi teisę (1) veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka, ir (2) juridiniai asmenys, veikiantys per įgaliotus atstovus, užsiregistravę savasmaistas.lt parduotuvėje Taisyklėse nustatyta tvarka.

1.5.   Užsiregistruodamas arba pateikdamas užsakymą Pirkėjas besąlygiškai patvirtina, jog jis turi teisę pirkti savasmaistas.lt parduotuvėje.

1.6.   Kartu su Pirkėjo pateiktu prekių užsakymu šios Taisyklės tampa tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta sutartimi ir yra abiem šalims privalomas teisinis dokumentas. Sutartis laikoma sudaryta, kai Pirkėjas suformuoja ir pateikia savasmaistas.lt parduotuvėje prekių užsakymą, Taisyklėse nustatyta tvarka ir terminais atlieka apmokėjimą (kai Pirkėjas yra pasirinkęs, kad už prekes atsiskaitys užsakymo metu) ir Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu Pardavėjas išsiunčia patvirtinimą, kad Pirkėjo užsakymas yra priimtas. Jei pirkėjas savasmaistas.lt parduotuvėje pasirenka atsiskaitymą už prekes jų pristatymo metu, sutartis laikoma sudaryta, kai Pirkėjas suformuoja ir pateikia savasmaistas.lt parduotuvėje prekių užsakymą ir Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu Pardavėjas išsiunčia patvirtinimą, kad Pirkėjo užsakymas yra priimtas.

1.7.   Pirkėjui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo savasmaistas.lt parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Taisyklėmis ir (ar) su jomis nesutinka. Pirkėjas užsisakęs prekių savasmaistas.lt parduotuvėje patvirtina, jog susipažino ir besąlygiškai sutiko su Taisyklėmis.

1.8.   Savasmaistas.lt parduotuvė pasilieka teisę keisti, taisyti ar pildyti Taisykles. Pirkėjui apsiperkant savasmaistas.lt parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu, todėl Pirkėjui rekomenduojama su Taisyklėmis susipažinti kiekvieno apsipirkimo metu.

1.9.   Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės, jei Pirkėjas iš dalies ar visiškai nesusipažino su pateiktomis Taisyklėmis.

1.10. Pardavėjas, atsižvelgdamas į savasmaistas.lt parduotuvės sistemos techninius pajėgumus, turi teisę riboti registruotų Pirkėjų skaičių.

1.11. Pardavėjas pasilieka teisę be įspėjimo apriboti Pirkėjo naudojimąsi savasmaistas.lt parduotuvės paslaugomis arba panaikinti Pirkėjo registraciją, jeigu Pirkėjas savasmaistas.lt parduotuve naudojasi pažeisdamas šias Taisykles ar kitaip bando pakenkti savasmaistas.lt parduotuvės darbui.

1.12. Atsižvelgdamas į Taisyklių 1.2 punktą ir siekdamas pirmiausia patenkinti mažmeninės prekybos vartotojų poreikius, Pardavėjas turi teisę riboti didmeninio pirkimo požymių turinčius pirkimus, t. y. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti ir (ar) vykdyti Pirkėjo užsakymą (-us), kai Pirkėjas užsako mažmeninėje prekyboje akivaizdžiai ir neįprastai didelius prekių kiekius (neatsižvelgiant į tai, ar prekės užsakomos vienu ar keletu užsakymų per sąlyginai trumpą pateikiamų užsakymų laiką) ir (ar) kai Pirkėjo užsakymas (-ai) turi kitų didmeninio pirkimo požymių.

1.13. Pardavėjas pasilieka teisę laikinai arba iš viso sustabdyti savasmaistas.lt parduotuvės veiklą įvykus arba susidarius nepalankioms veiklos vykdymo aplinkybėms, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

1.14. Pardavėjas šiomis Taisyklėmis patvirtina ir garantuoja Pirkėjui, kad jis savasmaistas.lt parduotuvėje organizuoja bei vykdo Pardavėjui priklausančių prekių prekybą ir teikia Pirkėjui kitas su prekyba susijusias paslaugas, kaip nurodyta šiose Taisyklėse.

Prekių pristatymas

Pirkėjas gali rinktis kokiu būdu prekių užsakymas bus pristatomas.

 1. Prekių užsakymą Pirkėjui gali pristatyti vairuotojas – ekspeditorius Pirkėjo nurodytu adresu, darbo dienomis, nuo 8 – 15 val.; minimali užsakymo suma 30 Eur; pristatymo kaina 4 Eur;
 2. Prekių užsakymą Pirkėjui gali pristatyti vairuotojas – ekspeditorius Pirkėjo nurodytu adresu, darbo dienomis, nuo 8 – 15 val.; minimali užsakymo suma 50 Eur; pristatymas nemokamas;
 3. Prekių užsakymą Pirkėjui gali pristatyti vairuotojas – ekspeditorius bekontakčiu būdu, t. y. užsakymas pristatomas Pirkėjui išvengiant tiesioginio kontakto su vairuotoju – ekspeditoriumi, tačiau toks pristatymo būdas galimas tik Pirkėjui atlikus išankstinį apmokėjimą;
 4. Prekių užsakymą Pirkėjas gali atvykti atsiimti į Pardavėjo buveinę adresu Erdvės g. 47, Ramučių k., LT52114 Kauno raj., darbo dienomis, nuo 10 – 15:30 val.; minimali užsakymo suma neribojama.

Prekių grąžinimas

Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas pristatytų prekių kokybe (jei prekės yra pagadintos ar kitaip pažeistos dėl ko kenčia jų kokybė) ir nori jas grąžinti arba pakeisti, apie tai turi informuoti:

 • Vairuotoją – ekspeditorių, kai Pirkėjas pastebi nekokybiškas prekes pristatymo metu;
 • Pardavėją – ne vėliau kaip per 72 valandas nuo prekių pristatymo laiko.

Apie prekių grąžinimą Pirkėjas gali informuoti Pardavėją el. paštu pagalba@savasmaistas.lt arba kreiptis telefonu +370 650 65 136.

Pirkėjui kreipiantis dėl prastos prekių kokybės po jų pristatymo, privaloma Pardavėjui pateikti nekokybiškų prekių nuotrauką.

Internetinėje parduotuvėje savasmaistas.lt prekės grąžinamos iš anksto suderinus su Pardavėju prekių atsiėmimo laiką ir vietą.

Prekės pakuotė

Reali prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias pristatome Pirkėjui, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.

Informacija apie produktą yra parengta ir naudojama informaciniais tikslais, todėl reali produkto prekinė išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje. Gauta prekė gali būti kitokioje pakuotėje ar kitokios išvaizdos bei formos.

Elektroninėje parduotuvėje produkto aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir nėra tapati su informacija nurodyta ant prekės pakuotės. Klientams rekomenduojame skaityti ir vadovautis tik ant pakuotės esančiu produkto aprašymu.

Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

Pinigų grąžinimas

Jeigu Pirkėjas informuoja vairuotoją – ekspeditorių apie pastebėtas nekokybiškas prekes pristatymo metu, Pirkėjas turi teisę tokių prekių neprisiimti.

Jei Pirkėjas už prekes atsiskaitinėja pristatymo metu vairuotojui – ekspeditoriui grynais pinigais arba mokėjimo kortele tačiau nesutinka mokėti ir prisiimti nekokybiškų prekių, tuomet tokių prekių suma yra iškart išskaičiuojama iš pateiktos sąskaitos sumos ir nekokybiškos prekės yra grąžinamos Pardavėjui.

Jeigu Pirkėjas už prekes atsiskaitinėjo atlikęs išankstinį apmokėjimą, tokiu atveju Pirkėjui pinigai grąžinami atgal į banko sąskaitą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

Jei dėl sveriamos produkcijos svorių paklaidos Pirkėjas gavo prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjo, Pardavėjas grąžins skirtumą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos į Pirkėjo banko sąskaitą.

Atsiskaitymas

Atsiskaitymo būdai:

 1. Mokėjimo kortele kortelių skaitytuvu arba grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu vairuotojui – ekspeditoriui (atsiskaitant grynaisiais pinigais nepriimamos stambios kupiūros 200 ir 500 Eur. );
 2. Mokėjimo kortele kortelių skaitytuvu arba grynaisiais pinigais Pirkėjui atsiimant užsakymą nurodytu Pardavėjo buveinės adresu (atsiskaitant grynaisiais pinigais nepriimamos stambios kupiūros 200 ir 500 Eur. );
 3. Išankstiniu apmokėjimu atlikus pinigų pavedimą į Pardavėjo sąskaitą: LT21 7300 0101 0342 9323 AB „SWED bankas“ per Payserą;

Mano prekės

Pirkėjo perkamų prekių krepšelis automatiškai išsaugomas Pirkėjo paskyroje esančioje „Mano prekės“ vietoje iškart po pirmojo apsipirkimo.

Pirkėjas gali pats koreguoti – pridėti ar pašalinti prekes „Mano prekės“ vietoje . Norint įtraukti prekę į „Mano prekės“ Pirkėjas turi spustelėti širdies ikoną šalia mėgstamos prekės.

Į „Mano prekės“ Pirkėjas gali pridėti prekes iš bendro asortimento matomo elektroninėje parduotuvėje savasmaistas.lt, tokiu būdu Pirkėjas galės matyti mėgstamas prekes ir lengviau bei greičiau formuoti naujus užsakymus ateityje.

Rekomenduojamos prekės

Elektroninėje parduotuvėje savasmaistas.lt siūlomas platus įvairių prekių asortimentas. Pirkėjo patogumui, renkantis prekę bus greta matomos ir rekomenduojamos prekės.

Ką reiškia rekomenduojamos prekės?

Rekomenduojamos prekės Pirkėjui suteikia galimybę rasti prekes ir sukurti norimus jų rinkinius. Pavyzdžiui, Pirkėjas pasirinkęs mėsainio bandeles pamatys, kad greta pasirinktos, rekomenduojamas ir kitos prekės, tokios kaip: maltiniai mėsainiams, pjaustyti marinuoti agurkėliai, padažai, fri bulvytės ir kt. Ši teikiama paslauga leidžia sutaupyti laiko ieškant papildomų prekių visame asortimente ir suteikia galimybę Pirkėjui pačiam susikurti norimą prekių rinkinį.

Elektroninėje parduotuvėje savasmaistas.lt Pirkėjas rinkdamasis produktus ir spustelėjąs ant prekės užrašą „Daugiau“, matys ne tik papildomą informaciją, bet taip pat matys tos pačios kategorijos ir panašius požymius turinčias prekes. Pavyzdžiui, Pirkėjui pasirinkus varškę, jis matys ir kitus pieno gaminius, tokius kaip sūrį ar sviestą.

Aptarnaujamos teritorijos

Pardavėjas teikia paslaugas šiuose teritorijose: Kaune ir Kauno rajone, Vilniuje bei Klaipėdoje.

Pardavėjas gali keisti arba praplėsti paslaugų teikimo teritorijas apie tai neinformavęs Pirkėjo.

Prekių kokybė

Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas pristatytų prekių kokybe ( jei prekės yra pagadintos ar kitaip pažeistos dėl ko kenčia jų kokybė) ir nori jas grąžinti arba pakeisti, apie tai turi informuoti:

 • Vairuotoją – ekspeditorių, kai Pirkėjas pastebi nekokybiškas prekes pristatymo metu;
 • Pardavėją – ne vėliau kaip per 96 valandas nuo prekių pristatymo laiko.

Apie prekių grąžinimą Pirkėjas gali informuoti Pardavėją el. paštu pagalba@savasmaistas.lt arba kreiptis telefonu +370 650 65 136.

Prekių galiojimo terminai, ką reikia žinoti?

Pirkėjas gaudamas prekes turi atkreipti dėmesį į ant produktų pakuočių žymimus prekių galiojimų laikus, t.y. iki kada produktas yra tinkamas ir saugus vartoti.

Prekės žymimos užrašu „Tinka vartoti iki…“ yra labai greitai gendančios pvz.: atvėsinti produktai, pienas, jogurtas, šviežia mėsa, žuvis ir kt.

Prekės žymimos užrašu „Geriausias iki…“ yra ilgesnio galiojimo pvz.: bakalėjos produktai ( kruopos, konservai, miltai ir kt.).

Skubate?
Priimame užsakymus telefonu
+370 650 65136 I-V 09:00-18:00